W dniu 17 marca br. przy ul. Pięknej w Warszawie odbyła się wiosenna aukcja samochodów klasycznych, którą zorganizował dom aukcyjny Ardor Auctions. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji i tym razem pojawiłem się na miejscu. W moim odczuciu wnętrze galerii DESA Unicum sprawdziło się wyśmienicie jako miejsce ekspozycji obiektów aukcyjnych. Szczegółową listę licytowanych aut i motocykli można znaleźć na stronie organizatora (link). Spośród eksponowanych aut najbardziej w oko wpadło mi pomarańczowe BMW 1802 z 1974 r., które otwiera jednocześnie poniższy album z pierwszej tegorocznej aukcji Ardor Auctions.


































Fajne, że ktoś pokazuje taką aukcję bez zadęcia — od razu zwróciłem uwagę na to BMW 1802, bo też mi się najbardziej rzuciło w oczy. Sam mam wrażenie, że klasyki najlepiej wyglądają właśnie w takim spokojnym wnętrzu jak DESA Unicum. Tu czytałem też trochę o podobnych tematach: http://www.pomocdrogowakrakow.pl/libertow
OdpowiedzUsuń