wtorek, 29 października 2013

Pożegnanie lata w Stacji Mercedes

W dniu 5 października br. na warszawskim Powiślu odbyło się spotkanie właścicieli i entuzjastów klasycznych Mercedesów. Impreza pod nazwą "Pożegnanie lata w Stacji Mercedes" była równocześnie ostatnim w br. wydarzeniem odbywającym się w tytułowej stacji, która w ciągu sezonu letniego organizowała m.in. koncerty, wernisaże czy projekcje filmów. Z uwagi na przypadające w br. pięćdziesięciolecie Mercedesa typu W113, podczas październikowego spotkania na Powiślu nie mogło również zabraknąć "Pagody". Pogoda też była ;-) Moim zdaniem wśród przybyłych na to spotkanie W113-ek zdecydowanie najciekawiej prezentował się błękitny egzemplarz 230 SL. Oprócz pozostałych bardzo ładnie utrzymanych Mercedesów typu W113 można było podziwiać m.in. wspaniałego Mercedesa 220 S kabriolet typu W128 w kolorze wiśniowym. Zapraszam zatem do obejrzenia zdjęć z "gwiazdami", które przybyły do stacji.2 komentarze:

 1. Fantastyczne zdjęcia :)

  PS: Jeżeli można spytać, to jak stworzył Pan taką fajną galerię ze zdjęciami, która otwiera się po kliknięciu na zdjęcie ? Powiem szczerze że sam korzystam z blogera, jednak nie wiem jak zrobić taką fajną galerię. Jeżeli mógłby Pan to proszę o pomoc, radę w tej sprawie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)

   Co do pytania to trudno mi coś tutaj doradzić bo moje konto hostuje zdjęcia w ten sposób z automatu. Po prostu wstawiam je w trybie edycji, a po powiększeniu na blogu wyświetlane są jako rolka ze zdjęciami. Być może gdzieś w ustawieniach bloggera można to ustawić, aczkolwiek tak jak napisałem powyżej, u mnie to działało od początku w ten sposób.

   Usuń